Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Nákupní řád

Objednání
Zákazník musí během objednání uvést úplnou adresu a další kontaktní údaje (email, telefon). Potvrzením objednávky se zákazník zavazuje k odebrání zvoleného zboží a k uhrazení příslušné částky.

Platby
Platbu je možné uhradit dobírkou.

Poštovné 
Česká pošta - dobírka 100,- s DPH (zdarma pri objednávce nad 2000,- č. DPH)

Vyřízení objednávky
O průběhu vyřízení vaší objednávky Vás inormujeme pomocí e-mailu.

Expediční lhůta
V převážné většině případů je zboží odesláno během 3 pracovních dnů. V případě delší dodací lhůty Vás informoujeme pomocí e-milu, nebo telefoicky.

Forma zásilky
Zboží je odesláno zákazníkovi v neporušeném obalu, který je uzpůsoben charakteru zboží a zabraňuje jeho poškození. V zásilce je přiložena faktura plnící funkci reklamačního a daňového dokladu.


Převzetí zboží

Zákazník je povinen zkontrolovat neporušenost obalu. Pokud převezme zjevně poškozenou zásilku musí uplatňovat případnou reklamaci na přepravci.

Vrácení zboží
Na základě zákona č. 367/2000 má zákazník právo na odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží s vyjímkou audionahrávek a multimediálních CD-ROM, u kterých byl porušen obal. Zboží nesmí vykazovat známky použití, nesmí být jakkoli poškozeno, musí být vráceno včetně všech dokumentů. Zboží lze vrátit osobně nebo poslat řádně zabaleno doporučenou zásilkou (ne dobírku, zásilky, které nám zákazníci pošlou na dobírku nebudou převzaty). Zboží odeslané nejpozději 14. den ode dne převzetí na adresu prodávajícího bude překontrolováno a následně bude vyplacena částka (kupní cena knih) na číslo bankovního účtu uvedené zákazníkem v reklamační zásilce.

Záruka a reklamace
Záruka na zboží zakoupené v internetovém obchodě ww.knihyorion.cz se řídí platnými zákony. Standardní záruční doba je 24 měsíců, záruka se vztahuje na všechny vady omezující možnost řádného použití zboží. Záruka se nevztahuje na opotřebování běžným užíváním.

Reklamace se oznamuje některým z následujících způsobů:
1. e-mailem na adresu info@knihyorion.cz
2. na telefonim čísle 381 252 638
3 doporučeným dopisem na adresu: ORION knihy-hudba s.r.o.9. května 517390 02 Tábor
4. osobně v prodejnách knikupectví Orion.

Ochrana osobních údajů
Ochrana osobních údajů se řídí dle plan¨tných zákoů.
 

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Provozovatel: Orion knihy-hudba s.r.o., 9. května 517, 390 02, Tábor
Telefon: (+420) 381 252 638, Mobil: (+420) 603 877 659, Email: knihy@knihy-orion.cz
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

JavaScript musí být povolen